Działy

DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

Pracownicy socjalni:

Edyta Brzezińska – Sipak – tel. (56) 689 04 08 Pokój nr. 4

Koordynator ds bezdomności oraz koordynator asystentów rodzin

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Akacjowa, Bernarda, Bukowa, Cisowa, Grabowa, Hallera, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Kętrzyńskiego, Legionistów, 11 Listopada, Matejki, Modrzewiowa, Okrężna, Osiedle Robotnicze, Partyzanta, Poniatowskiego, Polna, Pszenna, Reymonta, Szlachcikowskiego, Świerkowa, Świętego Floriana, Tischnera, Topolowa, Wierzbowa, Żeromskiego oraz Żeglarska 2 (mieszkanie komunalne);

Lucyna Chabior – tel. (56) 689 04 06 Pokój nr. 5

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Cytrynowa, Czereśniowa, Grudziądzka, Gruszkowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Malinowa, Piękna, Podzamcze, Poziomkowa, Ptasie Osiedle, Sikorskiego, Truskawkowa, Wiśniowa, Wodna, Wspólna, Żeglarska, Żołnierza Polskiego;

Magdalena Derkowska (w zastępstwie za Natalię Rudnicką) – tel. (56) 689 04 04 Pokój nr. 5

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Dąbrowskiego, 1 Maja, Pułaskiego, 26 Stycznia;

Lidia Kiełbowicz (w zastępstwie za Ewę Markowską) – tel. (56) 689 04 09 Pokój nr. 4

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Krasińskiego, Mickiewicza, Pod Młynik, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Staszica, Strażacka, Targowa, Wolności;

Barbara Kuca – tel. (56) 689 04 05 Pokój nr. 5

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Działkowa, Dolna, Górna, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Mestwina, Nadbrzeżna, Plac Jana Pawła II, Podgórna, Pruszyńskiego, Toruńska, Tysiąclecia, Żwirki i Wigury;

Katarzyna Osińska – tel. (56) 689 04 11 Pokój nr. 4

Rejon opiekuńczy (nazwy ulic): Budowlana, Chełmińska, Dantyszka, Mikołaja z Ryńska, Niedziałkowskiego, Połomskiego, Przejazdowa, Rataja, 750-lecia Wąbrzeźna, Słowackiego, Szczepańskiego, Szczuki, Towarzystwa Jaszczurczego;

Asystenci rodzin:

Edyta Brzezińska – Sipak koordynator asystentów rodzin
tel. (56) 689 04 08 Pokój nr. 4

Ewa Głowacka

Danuta Góralska

Patryk Lamański

Sandra Otręba

Barbara Rym – Jeżowska

Beata Wiśniewska

Maria Wiśniewska

DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH I SPECJALISTYCZNYCH USŁUG OPIEKUŃCZYCH

Elżbieta Gordon – koordynator usług opiekuńczych
tel. (56) 689 04 03 Pokój nr. 6

USŁUGI OPIEKUŃCZE:

Iwona Bukowska
Małgorzata Król
Bożena Łazarska
Zdzisława Oberda
Elżbieta Oskwarek
Cecylia Rezmer
Elżbieta Sokołowska
Barbara Wilmowska

SPECJALISTYCZNE USŁUGI OPIEKUŃCZE

Małgorzata Burchardt – Topolewska
Jolanta Witkowska


DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Elżbieta Gordon – tel. (56) 689 04 03 Pokój nr. 6
gordon@mops.wabrzezno.com

Anna Literska – tel. (56) 689 04 02 Pokój nr. 6
literska@mops.wabrzezno.com

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH
I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO

Anna Wróblewska – zastępca Dyrektora – tel. (56) 689 04 16 Pokój nr. 3a
wroblewska@mops.wabrzezno.com

Dorota Lamańska – tel. (56) 689 04 14 Pokój nr. 3
lamanska@mops.wabrzezno.com

Anna Roman – tel. (56) 689 04 13 Pokój nr. 3
roman@mops.wabrzezno.com

PROGRAM „RODZINA 500+”

Anna Wróblewska – zastępca Dyrektora, tel. (56) 689 04 16 wroblewska@mops.wabrzezno.com

Wioletta Flis – Kurkiewicz – tel. (56) 689 04 15 Pokój nr. 3

POMOC MATERIALNA DLA UCZNIÓW O CHARAKTERZE SOCJALNYM (STYPENDIA I ZASIŁKI SZKOLNE)

Dorota Sałatowska – tel. (56) 689 04 00
salatowska@mops.wabrzezno.com Pokój nr. 1


DODATKI MIESZKANIOWE ORAZ DODATKI ENERGETYCZNE

Iwona Witkowska – tel. (56) 689 04 12 Pokój nr. 3
witkowska@mops.wabrzezno.com


PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA

NA LATA 2014 – 2020

Bartosz Literski – tel. (56) 689 04 07 Pokój nr. 5